تقویم و مناسبت ها
ساعت
اخبار > ديدار و بازديد سركار خانم فرهمندپور و هيات همراه از جامعه الزهرا(س)


  چاپ        ارسال به دوست

ديدار و بازديد سركار خانم فرهمندپور و هيات همراه از جامعه الزهرا(س)

به گزارش روابط عمومي استانداري قم حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان مدیرجامعةالزهراء در اين ديدار با اشاره به روند رو به رشد کمی و کیفی این مرکز اظهار كرد:آماده سازی زمینه فعالیت فارغ التحصیلان و معرفی ظرفيت هاي جامعة الزهرا به طالبان علم از برنامه های اين مرکز است.
وی ظرفیت تأمین مبلغ جهت ارسال به تمام نقاط داخل و خارج از کشور را مورد توجه قرارداد و اضافه کرد: با رشد نقش زنان در جامعه باید برنامه ریزی لازم در نظام های آموزشی، تربیتی و فرهنگی صورت پذیرد تا از توانایی ها و نقش محوری زنان در خانواده و جامعه بهره کافی برد.
مدیر جامعةالزهراء همچنین با استقبال از ارتباط جامعةالزهراء با مراکز امور بانوان در سراسر کشور افزود: آماده همکاری در حوزه های مختلف برای ارتقاء نقش زنان در جامعه هستیم.
خانم فرهمندپور مدیر کل امور بانوان وزیر کشور نیز با اشاره به لزوم کسب معارف و علوم مختلف در حوزه و دانشگاه افزود: در کنار تخصص‌های علمی ، تجربیات عینی و عملی از جامعه می تواند کمک شایانی به درک حقیقی از افراد محیط پیرامون ایجاد کند.
وی توجه به مسائل مربوط به زنان با درنظر گرفتن مقتضیات زمان را مهم عنوان و اضافه کرد: باید نیازسنجی و آسیب شناسی لازم در حوزه معضلات زنان در خانواده و جامعه صورت گرفته و با برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق با استفاده از ظرفیت های موجود اقدام نمود.
لازم به ذکر است قبل از این دیدار خانم فرهمند پور از مرکز جامعةالزهراء و فضاهای آموزشی و خدماتی مختلف در این مرکز بازدید نمود.


١٣:٢٢ - 1394/11/20    /    شماره : ١٠٩٤٤    /    تعداد نمایش : ٤٥٩کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد